Aktualności

- Pod względem zaangażowania, pod względem tego ile moi piłkarze zostawili zdrowia na boisku, to był taki GKS Bełchatów, który jest zawsze. Który walczy zawsze od pierwszej do ostatniej minuty, nie poddaje się - skwitował po przegranym meczu z Pogonią Siedlce opiekun bełchatowian, Rafał Ulatowski.

Ciężko cokolwiek powiedzieć po sobotnim meczu w Siedlcach, gdzie GKS po bramce z rzutu karnego w 82. minucie meczu przegrał 0:1. Była walka i zaangażowanie, ale już kolejny raz zawodzi skuteczność... Szkoda winić chłopaków za tą porażkę, ale niestety takie są realia 1. Ligi. Sama walka nie wystarczy.

piątek, 29 kwietnia 2016 14:16

Wygrać, przełamać złą passę i awansować

Wygrać, przełamać złą passę i awansować w tabeli - na wykonanie takiego zadania przez podopiecznych Rafala Ulatowskiego liczą wszyscy bełchatowianie, którzy wierzą, że "Brunatni" odbiją się od dna piłkarskiej formy i przywiozą trzy punkty w sobotnim meczu z Pogonią Siedlce

Przed sobotnią rywalizacją w Siedlcach o krótką wypowiedź na temat aktualnej sytuacji poprosiliśmy skrzydłowego GKS-u Bełchatów - Agwana Papikyana.

czwartek, 28 kwietnia 2016 19:37

Szkoleniowiec Pogoni Siedlce zawieszony

Afera dokoła konferencji prasowej po meczu Pogoni Siedlce z Miedzią Legnica trwa w najlepsze.

wtorek, 26 kwietnia 2016 09:54

Poniżej dna. Oceny za mecz z MKS Kluczbork

Czas ocenić piłkarzy GKS-u po porażce z MKS-em Kluczbork 0:2. Mecz w wykonaniu naszych zawodników dało się oglądać do około 30 minuty. Potem było już tragicznie..

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 12:09

GKS z nożem na gardle. W Siedlcach zagramy o oddech

GKS Bełchatów czeka w ostatnich siedmiu kolejkach nerwowa walka o utrzymanie w I lidze. Optymistyczne może być to, że do końca sezonu nie zagramy już z żadnym z zespołów z czołowej siódemki ligi. Ponadto punkty za walkower z Dolcanem dostanie jeszcze tylko jeden zespół, który jest niżej w tabeli od bełchatowian - MKS Kluczbork.

W meczu 27. kolejki 1. Ligi GKS Bełchatów poniósł porażkę z MKS-em Kluczbork 0:2. Postawa piłkarzy pozostawiła wiele do życzenia...

W sobotnie popołudnie o godzinie 17:00 na GIEKSA Arenie przy ulicy Sportowej 3 odbędzie się mecz 27. kolejki 1. Ligi w którym GKS Bełchatów podejmie ekipę MKS-u Kluczbork.

Już w najbliższy weekend na stadionie przy ulicy Sportowej 3 odbędą się dwa ciekawe spotkania. W sobotę pierwsza drużyna podejmie MKS Kluczbork, a w niedzielę rezerwy zagrają z RKS-em Radomsko.