Aktualności

Po sobotnim sparingu w którym GKS zremisował 2:2 z I-ligową Olimpią Grudziądz rozmawialiśmy z Kamilem Bruchajzerem - golkiperem GKS-u, którego być może od meczu z Rakowem zobaczymy między słupkami od pierwszych minut.

W drugim sobotnim meczu towarzyskim bełchatowianie znów zremisowali 2:2. Tym razem w nieco rezerwowym składzie, a rywalem "Brunatnych" była IV-ligowa Andrespolia Wiśniowa Góra.

27 lutego w poniedziałek rozpocznie się sprzedaż karnetów dla tych kibiców, którzy wcześniej je posiadali. Pamiętajcie o naszej akcji. Każdy karnet to drobna pomoc dla naszego klubu!

sobota, 25 lutego 2017 12:55

Remis w teście z I-ligowcem

W sobotni poranek w Gutowie Małym doszło do starcia GKS-u Bełchatów z Olimpią Grudziądz. Pojedynek ten zakończył się wynikiem 2:2. Aż trzy bramki padły po rzutach karnych.

niedziela, 19 lutego 2017 17:52

Zjednoczeni pokonani. Hat-trick Krzywickiego!

W swoim szóstym meczu kontrolnym w tym roku drużyna GKS Bełchatów wygrała z czwartoligowymi Zjednoczonymi Bełchatów 3:0. Klasycznym hat-trickiem popisał się w drugiej połowie Marcin Krzywicki.

sobota, 18 lutego 2017 14:07

Bez bramek w meczu Znicza z GKS

GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo w rozegranym w Warszawie meczu sparingowym z I-ligowym Zniczem Pruszków. Najbliżej zdobycia gola byli w pierwszej połowie Bartłomiej Bartosiak i Marcin Krzywicki, ale raz na przeszkodzie stanął słupek, drugim razem lepszy okazał się bramkarz gospodarzy.

piątek, 17 lutego 2017 12:01

Nowy termin meczu z Rakowem Częstochowa

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył nowy termin meczu 20. kolejki II ligi pomiędzy Rakowem Częstochowa a PGE GKS Bełchatów.

Maciej Łabędzki oraz Michał Sitarz zostali wypożyczeni do końca sezonu do czwartoligowej Warty Sieradz.

poniedziałek, 13 lutego 2017 15:36

Klama i Krysian nie zagrają w GKS

Adrian Krysian i Fabian Klama, którzy zagrali w sobotnim meczu kontrolnym z ŁKS, nie wzmocnią "Brunatnych" w rundzie wiosennej.

GKS Bełchatów przegrał z ŁKS-em po emocjonującej drugiej połowie 2:1. Była to pierwsza porażka pod wodzą nowego trenera Mariusza Pawlaka. Kibica zapamiętają ten mecz głównie za sprawą gola Marcina Krzywickiego, który zaskoczył bramkarza rywali bezpośrednim strzałem ze wznowienia gry od środka.