Aktualności

GKS Bełchatów przegrał z Polonią Warszawa w niedzielnym meczu 6. kolejki II ligi. Bełchatowianie prowadzili po golu z rzutu karnego Patryka Rachwała, ale później do bramki trafiali już tylko gospodarze.

Potwierdziły się informacje, które podawaliśmy tuż po meczu z Odrą Opole. Wieczorem odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej. Od 25 sierpnia prezesem GKS będzie Wiktor Rydz, który zastąpi na tym stanowisku Michała Antczaka.

środa, 24 sierpnia 2016 18:51

Lenarcik ratuje punkt w meczu z Odrą

Po bardzo przeciętnym spotkaniu remisujemy z Odrą Opole 0:0.

środa, 24 sierpnia 2016 13:33

Dawid Dzięgielewski w GKS Bełchatów

Do kadry GKS dołączył nowy zawodnik, który ma wzmocnić siłę ofensywy. Kontrakt do końca czerwca 2016/17 podpisał w środę 23-letni Dawid Dzięgielewski.

Na mocy decyzji Wojewody Łódzkiego podczas środowego meczu z Odrą Opole wyłączone z użytkowania będą trybuny wschodnia i zachodnia GIEKSA Areny (wszystkie sektory, w tym te dla kibiców przyjezdnych).

wtorek, 23 sierpnia 2016 17:37

Nowy pomocnik na treningu GKS

Dawid Dzięgielewski rozpoczął dzisiaj treningi z drugoligowym GKS-em Bełchatów.

W środę na Sportową 3 zawita liderująca po 4. kolejkach rozgrywek II ligi - Odra Opole. Ten zespół jest beniaminkiem, który dopiero co awansował z III ligi, a na początku sezon gra zadziwiająco dobrze.

GKS ostatnie ligowe spotkanie w Bytomiu zaliczy do tych mniej udanych. "Brunatni" po dwóch szybkich bramkach dla Polonii w 76. i 78. minucie meczu przegrali na wyjeździe 0:2. Czas na oceny, które nie są najlepsze... Co niektórych było ciężko ocenić, bo nie byli bardzo widoczni z przodu jak i w obronie.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 12:02

Spora kara finansowa za mecz z Rakowem Częstochowa

Jakby mało było kłopotów finansowych przy Sportowej dotarliśmy do mało pozytywnej informacji... Na czwartkowym posiedzeniu w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto kilka decyzji:

GKS przegrał drugie spotkanie z rzędu. W Bytomiu lepsza okazała się Polonia, która wygrała dzięki dwóm szybkim golom po przerwie.