wtorek, 05 czerwca 2012 18:31

Znamy terminarz sezonu 2012/13. Piekielnie trudny początek

źródło: gksbelchatow.com

GKS Bełchatów rozpocznie nowy sezon od wyjazdowego meczu z Wisłą Kraków. Już w drugiej kolejce na Sportową zawita Legia, a w kolejnej serii spotkań piłkarze Kamila Kieresia pojadą do Łodzi.

 1. kolejka - 18 sierpnia

Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa

Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów

Lech Poznań - Ruch Chorzów

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Legia Warszawa - Korona Kielce

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

2. kolejka - 25 sierpnia

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Widzew Łódź - Ruch Chorzów

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków

PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Polonia Warszawa - Lech Poznań

KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

 

3. kolejka - 1 września

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

Lech Poznań - Górnik Zabrze

Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

 

4. kolejka - 15 września

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Ruch Chorzów - Korona Kielce

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław

PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań

Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

 

5. kolejka - 22 września

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Widzew Łódź - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Polonia Warszawa

Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów

Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

6. kolejka - 29 września

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Polonia Warszawa - Widzew Łódź

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

 

7 .kolejka - 6 października

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Piast Gliwice

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Legia Warszawa - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa

Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

 

8. kolejka - 20 października

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Piast Gliwice - Widzew Łódź

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

PGE GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Górnik Zabrze - Korona Kielce

Polonia Warszawa - Ruch Chorzów

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań

 

9. kolejka - 27 października

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Widzew Łódź - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze

Korona Kielce - Pogoń Szczecin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa

 

10. kolejka - 3 listopada

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - Ruch Chorzów

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Wisła Kraków - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź

Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów

Polonia Warszawa - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

11. kolejka - 10 listopada

Widzew Łódź - Lech Poznań

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

Korona Kielce - Wisła Kraków

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa

PGE GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin

 

12. kolejka - 17 listopada

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

Lech Poznań - Legia Warszawa

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów

 

13. kolejka - 24 listopada

Legia Warszawa - Widzew Łódź

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Korona Kielce - Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

 

14. kolejka - 1 grudnia

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piast Gliwice - Polonia Warszawa

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Widzew Łódź - Korona Kielce

Legia Warszawa - Ruch Chorzów

 

15. kolejka - 8 grudnia

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Lech Poznań

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

PGE GKS Bełchatów - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

 

16. kolejka - 23 lutego

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk

PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków

Ruch Chorzów - Lech Poznań

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź

Korona Kielce - Legia Warszawa

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

 

17. kolejka - 2 marca

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Ruch Chorzów - Widzew Łódź

Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Lech Poznań - Polonia Warszawa

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

 

18. kolejka - 9 marca

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Polonia Warszawa - Wisła Kraków

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze - Lech Poznań

PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

 

19. kolejka - 16 marca

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Korona Kielce - Ruch Chorzów

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lech Poznań - PGE GKS Bełchatów

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa

Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

 

20. kolejka - 30 marca

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Polonia Warszawa - Legia Warszawa

PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

 

21. kolejka - 6 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Wisła Kraków - Piast Gliwice

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Widzew Łódź - Polonia Warszawa

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

 

22. kolejka - 13 kwietnia

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź

Wisła Kraków - Legia Warszawa

Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

23. kolejka - 20 kwietnia

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Widzew Łódź - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów

Korona Kielce - Górnik Zabrze

Ruch Chorzów - Polonia Warszawa

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

 

24. kolejka - 27 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Wisła Kraków - Widzew Łódź

Piast Gliwice - Legia Warszawa

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów

 

25. kolejka - 4 maja

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Wisła Kraków

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze

Korona Kielce - Polonia Warszawa

Podbeskidzie Bielsko Biała - KGHM Zagłębie Lubin

 

26. kolejka - 11 maja

Lech Poznań - Widzew Łódź

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

Wisła Kraków - Korona Kielce

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pogoń Szczecin - PGE GKS Bełchatów

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

 

27. kolejka - 18 maja

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Lech Poznań

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

PGE GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin

 

28. kolejka - 26 maja

Widzew Łódź - Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Ruch Chorzów

Piast Gliwice - Korona Kielce

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

 

29. kolejka - 29 maja

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

Polonia Warszawa - Piast Gliwice

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Wisła Kraków

PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Korona Kielce - Widzew Łódź

Ruch Chorzów - Legia Warszawa

 

30. kolejka - 1 czerwca

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Lech Poznań - Korona Kielce

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piast Gliwice - PGE GKS Bełchatów

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa

Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

 

Oceń publikację
(2 głosów)
Copyright © 2018 GKS.net.pl. Projekt: GKS.net.pl | KONTAKT

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies kliknij TUTAJ.