Porażka bo bardzo słabym spotkaniu…

Po bardzo słabej grze nasza drużyna przegrała w Stargardzie z Błękitnymi 0:1 (0:0). W tym spotkaniu „Brunatni” zagrali poniżej swoich oczekiwań.

W pierwszej połowie spotkanie stało na bardzo niskim poziomie. Pierwszą okazję nasi zawodnicy stworzyli sobie w 18 minucie, gdy groźnym strzałem bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Dawid Dzięgielewski. Kilka minut później Błękitni odpowiedzieli strzałem Brzeziańskiego, ale bezskutecznie. Do końca pierwszej połowy swoje okazje mieli jeszcze Marcin Krzywicki i kolejny raz Dawid Dzięgielewski. Wynik wciąż był jednak bezbramkowy. Druga połowa to ciąg dalszy bardzo słabej gry „Brunatnych”, czego pokłosiem było trafienie rezerwowego Sebastiana Inczewskiego w 61 minucie spotkania. Ostanie pół godziny to dążenie do strzelenia bramki wyrównującej, niestety w dzisiejszym spotkaniu piłkarze GKS nie mieli argumentów, aby pokusić się przynajmniej o jeden punkt. Jeszcze w 83 minucie kąśliwym uderzeniem Dzięgielewskiego podopieczni Andrzeja Konwińskiego dali nadzieję grupie kibiców z Bełchatowa na korzystny rezultat, ale golkiper gospodarzy wybił futbolówkę przed siebie. Do końca meczu Błękitni bronili się skutecznie i to oni po końcowym gwizdku arbitra dopisują do swojego konta trzy punkty. Sytuacja GKS-u w tabeli znów się mocno komplikuje…

Błękitni Stargard – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

Bramka: 61. Sebastian Inczewski

Błękitni Stargard: Przemysław Wróbel –  Paweł Lisowski, Maciej Liśkiewicz, Patryk Baranowski, Rafał Gutowski – Wojciech Fadecki (73. Maciej Więcek), Maciej Kazimierowicz, Filip Karmański, Michał Magnuski (63. Piotr Wojtasiak), Mateusz Czapłygin (86. Kacper Pluta) – Przemysław Brzeziański (57. Sebastian Inczewski).