Bolesna przegrana w Opolu. Odra – GKS 3:1

„Brunatni” przegrali drugi mecz z rzędu, tym razem GKS uległ na wyjeździe Odrze Opole 1:3.

W pierwszej połowie oba zespoły miały kilka sytuacji na objęcie prowadzenia. Spotkanie było bardzo ostre i odbywało się w nerwowej atmosferze. Bramki nie udało się zdobyć żadnej z nich. Dla GKS-u najbliżej strzelenia gola byli Agwan Papikyan oraz Paweł Zięba.

Druga połowa to już bardziej otwarta gra obydwu zespołów. W 48 minucie meczu na prowadzenie wyszedł GKS po bramce Dawida Flaszki, niestety zespół Mariusza Pawlaka cieszył się z prowadzenia zaledwie 10 minut gdyż bramkę wyrównującą strzelił Marcin Niemczyk. Gospodarze poszli za ciosem i udokumentowali swoją przewagę bramką na 2:1 Gabriela Nowaka. Wynik spotkania ustalił strzałem z rzutu wolnego Marcin Wodecki. Nie bez winy przy utracie tego gola był nasz bramkarz.

Odra Opole – GKS Bełchatów 3:1 (0:0)

Bramki: 58. Niemczyk, 69. Nowak, 90. Wodecki – 48. Flaszka

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel (64. Wrzesień), Peroński, Bodzioch, Brusiło, Wepa, Nowak (85. Sypek), Niemczyk, Gancarczyk (72. Sobczyński), Wodecki, Skrzypczak (76. Wolny)

GKS Bełchatów: Bruchajzer – Bociek (36. Pisarczuk), Grolik, Klepczyński, Szymorek – Rachwał (C), Lenartowski – Zięba (46. Zgarda), Flaszka, Bartosiak (80. Maciejewski) – Papikyan (71. Dzięgielewski)

Sędzia: Daniel Kruczyński

Żółte kartki: Trznadel, Niemczyk – Bociek, Grolik, Flaszka.