środa, 03 maja 2017 17:53

Już w sobotę gramy w Rybniku! Zapowiedź meczu z ROW-em

Przed "Brunatnymi" kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem GKS zagra w Rybniku.

Na jesień było korzystnie dla naszej drużyny, gdyż to GKS wygrał 1:0. Po bramce Adriana Klepczyńskiego.

ROW Rybnik prezentuje coraz lepszą formę. Piłkarze, którzy w sobotę będą gospodarzem nie przegrali od trzech spotkań. W 27. kolejce skromnie pokonali Wartę Poznań (1:0). W tym momencie zespół z Rybnika jest na miejscu spadkowym, tj. 15 z dorobkiem 30 oczek. Bilans bramkowy naszego rywala to 27:40. Defensywa po odejściu z zespołu Marcina Grolika, który dziś jest kluczową postacią w naszym klubie, nie jest najlepsza. Dla GKS to będzie trudny pojedynek ze względu na to, iż ROW walczyć będzie o utrzymanie.

GKS Bełchatów ciągle utrzymuje dobrą formę.. może z wyjątkiem meczu z Gryfem. W 6 ostatnich grach tylko jedna porażka i aż 4 wygrane. Dorobek punktowy drużyny Mariusza Pawlaka to 35 pkt i 10. lokata w tabeli 2. Ligi. Bramki? Prawie równo. 31 zdobytych i 32 stracone. W przypadku ew. zwycięstwa w sobotę możemy awansować nawet na 7. miejsce w tabeli.. ale spokojnie. Najpierw musimy wygrać, do tego potrzebujemy korzystnych rezultatów w innych meczach.

Sędzią meczu będzie Pan Robert Marciniak z Krakowa.

 

Oceń publikację
(2 głosów)
Copyright © 2018 GKS.net.pl. Projekt: GKS.net.pl | KONTAKT

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies kliknij TUTAJ.