Niemoc wyjazdowa trwa. Oceny za mecz z Radomiakiem

Nie tak wyobrażaliśmy sobie kolejne wyjazdowe spotkanie GKS-u. Nasz zespół przegrał w Radomiu z miejscowym Radomiakiem aż 1:4 (1:3). Honorową bramkę zdobył Adrian Klepczyński. Poniżej przedstawiamy oceny za to spotkanie.

Kamil Bruchajzer – 2,5 – W kilku sytuacjach okazał się lepszy od przeciwników, przy bramkach praktycznie bez szans. Nie zmienia to jednak faktu, że został pokonany czterokrotnie.

Adrian Klepczyński – 4 – Najlepszy piłkarz „Brunatnych” na boisku, uzasadnieniem tego wyboru jest zdobyta bramka oraz dobra gra w grze obronnej.

Marcin Grolik – 3 –  Jeden z gorszych meczów Marcina odkąd jest w naszym klubie. Zabrakło determinacji i rozgrywania akcji, czyli tego co robi w każdym spotkaniu na dobrym poziomie.

Piotr Witasik – 2 – Jeden ze słabszych meczy w wykonaniu Piotrka. Złe ustawienie przy stracie trzeciej oraz czwartej bramki. W następnym meczu, jeżeli dostanie szansę gry musi zagrać o wiele lepiej.

Robert Pisarczuk – 3 – Poprawny występ naszego bocznego obrońcy. Często włączał się w akcje ofensywne na lewej stronie boiska. To właśnie on asystował przy trafieniu Adriana Klepczyńskiego.

Patryk Rachwał – 2,5 – Średni mecz w wykonaniu naszego kapitana. Wykonał wiele ciekawych podań, lecz niestety często tracił piłkę w głupi sposób.

Marcin Ryszka – 3 – W tym spotkaniu Marcin pokazał się z pozytywnej strony. Brał udział zarówno w destrukcji ataków gospodarzy jak i w akcjach ofensywnych naszej drużyny.

Bartłomiej Bartosiak – 3 – Próbował szczęścia w akcjach ofensywnych z różnym skutkiem. Wiemy, że Bartek potrafi zagrać o wiele lepiej, miejmy nadzieję, że zademonstruje to już w najbliższą sobotę.

Dawid Flaszka – 2.5 – Niemrawy występ naszego zawodnika. Mało widoczny w akcjach ofensywnych. Spora liczba niecelnych podań.

Agwan Papikyan – 3 – W tym meczu zagrał o wiele gorzej niż ostatnio. Brał udział zarówno w akcjach defensywnych jak i ofensywnych, w których często brakowało kluczowego podania.

Daniel Ciechański – 2 – Kolejny bardzo słaby występ Daniela. W akacjach ofensywnych mało widoczny. Zanotował wiele bezsensownych strat, przez co został zmieniony w przerwie spotkania.

Z ławki rezerwowych weszli:

Paweł Zięba – 2.5 – Wyszedł na boisko po przerwie, zmieniając słabego Daniela Ciechańskiego. Paweł zagrał trochę lepiej, próbował zarówno rozgrywać akcję jak i bronił dostępu do swojego pola karnego.

Przemysław Zdybowicz – 2,5 – Średni występ naszego młodego wychowanka, który pojawił się na murawie za Agwana Papikyana w drugiej połowie spotkania. Przegrywał pojedynki fizyczne z obrońcami Radomiaka, zanotował także kilka ciekawych podań.

Szymon Zgarda oraz Mikołaj Bociek grali zbyt krótko by ich oceniać.