sobota, 04 listopada 2017 20:01

Było ostro przy S3! Gol Bartosiaka na wagę trzech punktów dla GKS

Było ostro przy S3! Gol Bartosiaka na wagę trzech punktów dla GKS fot. Damian Agatowski

Osiem żółtych i cztery czerwone kartki pokazał arbiter w dzisiejszym meczu GKS-u z Gryfem Wejherowo. Goście pokazali, że mimo ostatniego miejsca w tabeli, wcale nie zamierzają tanio skóry sprzedać. W tym twardym drugoligowym pojedynku, górnicy okazali się jednak lepsi o jedną bramkę i po strzale Bartosiaka zwyciężyli 1:0.

Relacja wkrótce.

GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Bartosiak 59

GKS: Arkadiusz Moczadło - Łukasz Pietroń, Filip Kendzia, Michał Bierzało, Paweł Wojowski (46. Marcin Garuch) - Bartłomiej Bartosiak (78. Kamil Szubertowski), Patryk Rachwał, Mikołaj Bociek, Dawid Flaszka (73. Émile Thiakane), Michał Ciarkowski (53. Robert Chwastek) - Piotr Giel.

Gryf: Wiesław Ferra - Radosław Regliński, Piotr Kołc, Przemysław Kamiński, Jakub PtakMikołaj Gabor (80. Hieronim Gierszewski), Łukasz Nadolski, Jacek Wicon, Michał Trąbka, Mateusz Goerke - Piotr Okuniewicz.

Żółte kartki: Wojowski, Bierzało, Rachwał, Garuch, Moczadło - Goerke, Kołc, Nadolski.
Czerwone kartki: Michał Bierzało (75. minuta, za drugą żółtą) - Przemysław Kamiński (8. minuta, za faul taktyczny), Piotr Kołc (86. minuta, za drugą żółtą), Wiesław Ferra (90. minuta, za faul taktyczny).
Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
Widzów: 1000.