Było ostro przy S3! Gol Bartosiaka na wagę trzech punktów

Osiem żółtych i cztery czerwone kartki pokazał arbiter w dzisiejszym meczu GKS-u z Gryfem Wejherowo. Goście pokazali, że mimo ostatniego miejsca w tabeli, wcale nie zamierzają tanio skóry sprzedać. W tym twardym drugoligowym pojedynku, górnicy okazali się jednak lepsi o jedną bramkę i po strzale Bartosiaka zwyciężyli 1:0.

GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Bartosiak 59

GKS Bełchatów: Arkadiusz MoczadłoŁukasz Pietroń, Filip Kendzia, Michał Bierzało, Paweł Wojowski (46. Marcin Garuch) – Bartłomiej Bartosiak (78. Kamil Szubertowski), Patryk Rachwał, Mikołaj Bociek, Dawid Flaszka (73. Émile Thiakane), Michał Ciarkowski (53. Robert Chwastek) – Piotr Giel
Gryf Wejherowo: Wiesław FerraRadosław Regliński, Piotr Kołc, Przemysław Kamiński, Jakub Ptak –  Mikołaj Gabor (80. Hieronim Gierszewski), Łukasz Nadolski, Jacek Wicon, Michał Trąbka, Mateusz GoerkePiotr Okuniewicz

Żółte kartki: Wojowski, Bierzało, Rachwał, Garuch, Moczadło – Goerke, Kołc, Nadolski
Czerwone kartki: Michał Bierzało (75. minuta, za drugą żółtą) – Przemysław Kamiński (8. minuta, za faul taktyczny), Piotr Kołc (86. minuta, za drugą żółtą), Wiesław Ferra (90. minuta, za faul taktyczny)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)