Remis z ŁKS w piątym meczu kontrolnym. Dwa gole Dawida Flaszki

W rozegranym dziś meczu sparingowym, piłkarze „Brunatnych” zremisowali z Łódzkim Klubem Sportowym 2:2. Spotkanie rozegrane zostało w Łodzi i dla GKS-u było piątym meczem w okresie przygotowawczym.

Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Dawid Flaszka. Pierwszy gol padł  po indywidualnej akcji naszego zawodnika w 10. minucie spotkania. Drugi raz Dawid wpisał się na listę strzelców w 66. minucie, kiedy to wykorzystując podanie Piotra Giela strzałem zza pola karnego pokonał golkipera ŁKS-u. Mecz obfitował w wiele ciekawych sytuacji i mógł się podobać licznie zgromadzonej na stadionie przy ulicy Minerskiej publiczności.

W ekipie trenera Mariusza Pawlaka zadebiutowali testowani od kilku dni Przemysław Wróbel i Bartosz Waleńcik.

ŁKS Łódź 2-2 GKS Bełchatów
Bramki: Piotr Pyrdoł 20, Jewhen Radionow 35 – Dawid Flaszka 9, 66

ŁKS Łódź: (skład wyjściowy) Michał Kołba – Kamil Rozmus, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Bartosz Widejko, Damian Guzik, Tomasz Margol, Wojciech Łuczak, Piotr Pyrdoł, Patryk Bryła, Jewhen Radionow.

: Przemysław Wróbel (46 Paweł Lenarcik) – Szczepan Kogut (46 Krystian Peda), Damian Michalski (46 Filip Kendzia), Bartosz Waleńcik, Kamil Szubertowski (66 Michał Lewandowski) – Marcin Garuch, Patryk Rachwał (46 Robert Chwastek), Marcin Ryszka (63 Dawid Flaszka), Dawid Flaszka (46 Piotr Giel), Łukasz Pietroń (46 Krystian Kolasa) – Bartłomiej Bartosiak.