środa, 27 listopada 2019 19:16

Trzecioligowcy z Sokoła zakończyli rok wygraną. Raport wypożyczonych

Trzecioligowcy z Sokoła zakończyli rok wygraną. Raport wypożyczonych fot. Damian Agatowski

Za nami wszystkie tegoroczne mecze III i IV ligi w regionie. Przed tygodniem ligowe zmagania zawiesili czwartoligowcy, a w miniony weekend po raz ostatni na boisko wybiegli piłkarze III ligi. Szansę na grę miała więc tylko trójka z Sokoła Aleksandrów Łódzki. Który z nich wystąpił, a dla kogo zabrakło miejsca na ławce rezerwowych? Zapraszamy na przedostatni w tym roku raport wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Zabrakło go w składzie na mecz 18. kolejki z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Sokół wygrał 2:1 dzięki dwóm bramkom Bartłomieja Maćczaka.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Przesiedział 90 minut na ławce rezerwowych. Sokół dzięki wygranej z Pogonią nie stracił kontaktu z czołówką i przerwę zimową spędzi na 4. miejscu w tabeli, ze stratą czterech punktów do lidera z Ostródy.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Jako jedyny z bełchatowskiej trójki pojawił się na boisku w meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Dwa wcześniejsze mecze rozpoczynał w pierwszym składzie, tym razem trener Dawid Kroczek posłał go do boju dopiero w 84. minucie.

Bartłomiej Zieliński, Robert Kowali, Piotr Mielczarek (wszyscy Omega Kleszczów), Krystian Wojtczyk, Daniel Chwałowski (obaj Orkan Buczek) oraz Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski) zakończyli ligowe zmagania przed tygodniem.