GKS pokonał Odrę w sparingu

W rozegranym w Kleszczowie meczu kontrolnym GKS Bełchatów pokonał OKS Odrę Opole 3:0 (1:0). Bramki dla GKS zdobyli: Łukasz Madej (33.), Rafał Kujawa (48.) oraz Kamil Poźniak (70.).

Pierwsza bramka dla „Brunatnych” padła po składnej akcji całego zespołu zakończonej precyzyjnym strzałem Madeja w okienko. Na 2:0 niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy wynik podwyższył Kujawa bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego (lewa nogą). Końcowy rezultat był efektem technicznego strzału Poźniaka obok Danowskiego w długi róg bramki.

Składy GKS:

I połowa: Damian Podleśny – Adrian Basta, Seweryn Michalski, Maciej Wilusz, Krzysztof Michalak – Mateusz Mak, Łukasz Grzeszczyk, Grzegorz Baran, Łukasz Madej – Kamil Wacławczyk – Bartłomiej Bartosiak

II połowa: Damian Podleśny (60. Krystian Paprocki) – Raul Gonzalez, Szymon Sawala, Marcin Flis (75. Piotr Piekarski), Rafał Kosznik – Mateusz Stąporski, Patryk Rachwał, Piotr Witasik, Mateusz Mak – Kamil Poźniak (75. Jakub Rozwandowicz) – Rafał Kujawa

W dzisiejszym teście nie wystapili trenujący indywidualnie Mikołaj Grzelak i Łukasz Wroński.

Składy Odry Opole:

I połowa: Marcin Feć – Kacper Wdowik, Tomasz Drąg, Marcel Surowiak, Maciej Michniewicz – Mateusz Cieluch, Sebastian Deja, Damian Zawieja, Tomasz Wawrzyniak, Michał Filipowicz, Adam Setla.

II połowa: Bartłomiej Danowski – Krzysztof Meryk, Tomasz Copik, Dawid Lewandowski, Krystian Kowalczyk – Damian Wasil, Sebastian Nowak, Bartłomiej Niemiec, Marcin Niemczyk – Pedro, Remigiusz Malicki.