Lider I ligi lepszy od GKS. Skuteczny Mysiak

W rozegranym w Kamieniu koło Rybnika meczu kontrolnym GKS Bełchatów przegrał z liderem I ligi Flotą Świnoujście 3:4. Sparing rozgrywano w systemie 4 x 30 minut.

Bełchatowianie prowadzili po pierwszych dwóch kwartach 3:1 po bramkach Seweryna Michalskiego (głową), Mateusza Maka (karny) i Łukasza Madeja (karny). W trzeciej kwarcie, po wymianie wszystkich zawodników z pola, bełchatowianie otrzymali trzy ciosy w kilkanaście minut głównie po błędach w kryciu przy stałych fragmentach gry. Wkrótce więcej szczegółów.

GKS Bełchatów – Flota Świnoujście 3:4
Gole: Seweryn Michalski, Mateusz Mak (k), Łukasz Madej (k) – zawodnik nieznany, Maciej Mysiak (dwie), Sebastian Olszar

GKS Bełchatów: (I i II kwarta) Emilijus Zubas – Adrian Basta, Seweryn Michalski, Maciej Wilusz, Rafał Kosznik – Mateusz Mak, Patryk Rachwał, Piotr Witasik, Kamil Wacławczyk, Łukasz Madej – Bartłomiej Bartosiak. (III i IV kwarta) Emilijus Zubas (91. Damian Podleśny) – Raúl González, Szymona Sawala, Grzegorz Baran, Krzysztof Michalak – Mateusz Stąporski, Piotr Piekarski, Łukasz Grzeszczyk, Rafał Kujawa (100. Jakub Rozwandowicz), Mikołaj Grzelak – Łukasz Tumicz.

Flota Świnoujście: Grzegorz Kasprzik (91. Łukasz Kupczanko) – Radosław Jasiński (91. Mateusz Wrzesień), Michał Stasiak (91. Ivan Udarević), Sebastian Zalepa (105. Maciej Mysiak), Marek Opałacz (91. Bartosz Śpiączka) – Sebastian Olszar (91. Konrad Gilewicz), Maciej Mysiak (91. Piotr Kieruzel), Mateusz Szałek (91. Marek Niewiada), Krzysztof Bodziony (91. Ensar Arifović), Bartłomiej Niedziela (91. Christian Nnamani) – Arkadiusz Aleksander (91. Charles Nwaogu).