Kiereś po zwycięstwie z Polonią: Chcemy w każdym meczu grać o punkty

– Wciąż mamy niewiele punktów w tabeli, ale nie chcę spekulować, jakie są nasze szanse pozostania w lidze – powiedział po zwycięstwie w Warszawie Kamil Kiereś.

Chcemy w każdym meczu grać o punkty. Na koniec się okaże, ile ich w sumie zdobyliśmy. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, nie jestem zadowolony z postawy zespołu od 15. minuty do końca pierwszej połowy. Nasza gra była trochę niezorganizowana. W przerwie rozmawialiśmy o tym i na drugą połowę wyszliśmy z nieco innymi założeniami, zagęściliśmy środek boiska. Kluczowym momentem meczu była czerwona kartka dla Polonii i po chwili gol z rzutu wolnego. Dziękuję moim piłkarzom za walkę i zaangażowanie – podsumował mecz trener GKS.

Piotr Stokowiec (trener Polonii): Graliśmy z rywalami jak równy z równym. Nie wykorzystaliśmy swojej okazji na początku drugiej połowy, a wkrótce potem przegrywaliśmy już 0:1. Po czerwonej kartce i stracie gola próbowaliśmy odmienić losy meczu, ale ciężko było coś stworzyć. Graliśmy na tyle, na ile potrafiliśmy. Mimo kłopotów w klubie, jak już wcześniej mówiłem, nie zostawię tego zespołu. Ostatnie porażki biorę na siebie, jestem przecież trenerem i odpowiadam za stroną sportową. Wszyscy widzą, co się dzieje, nie jest nam łatwo. W kolejnych meczach spróbujemy się podnieść i sprawić jeszcze kilka niespodzianek. Nie składamy broni.