Ulatowski: Musimy poszukać większej kreatywności w grze

Trener Rafał Ulatowski w wywiadzie dla naszego portalu opowiada o najbliższej przyszłości i możliwych transferach.

Porażka w drugiej grze kontrolnej przy Oporowskiej

Mecz rozegrany 4x30 minut i porażka 3:0. Takim oto wynikiem skończył się sparing "Brunatnych" ze Śląskiem Wrocław.

Siedem sparingów w trakcie zimowych przygotowań!

Sztab zadecydował, że GKS w zimowej przerwie od rozgrywek rozegra m.in mecze z: ŁKS-em Łódź, czy ze Śląskiem Wrocław!

Bujna jest przeszłość nowego zawodnika GKS-u Bełchatów!

Jak się dowiedzieliśmy Petr Zapalac był już w swojej karierze zawieszony za doping, a pewnego czasu pracował jako barman.

Skrót sobotniego sparingu we Wrocławiu

Przedstawiamy skrót spotkania we Wrocławiu, gdzie na stadionie przy ulicy Oporowskiej Śląsk Wrocław pewnie pokonał GKS Bełchatów. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:0.

Święty Mikołaj przy Sportowej 3 jest tylko raz do roku!

W niedzielę 6 grudnia na GIEKSA Arenie została zorganizowana akcja z okazji dnia świętego Mikołaja. Spotkanie to miało na celu przyciągnięcie na stadion młodych kibiców GKS-u wraz z rodzicami. Na stadionie była oczywiście obecna maskotka GKS-u Bełchatów Mamut oraz główny bohater św. Mikołaj! Młodzi fani otrzymali aż 500 upominków od...

Nie udało się zdobyć Chojnic. Czas na przerwę w rozgrywkach!

Materiał GKS TV przedstawia bramki stracone przez "Brunatnych" w Chojnicach, wypowiedź Patryka Rachwała, oraz trenerów Rafała Ulatowskiego i Mariusza Pawlaka na konferencji pomeczowej. Obydwaj szkoleniowcy podzielili się podobnymi opiniami w temacie rozegranych 90 minut przez ich piłkarzy.

Świetny rezultat, świetna atmosfera w sektorze gości, ale fatalne warunki do gry

Materiał GKS TV z dalekiej wyprawy do Olsztyn, gdzie GKS pokonał po bramkach Klemenza i Michalskiego Stomil Olsztyn 2:0. W materiale możemy zobaczyć bramki, które padały w tym meczu, wypowiedzi trenerów na konferencji pomeczowej oraz zabawę kibiców GKS-u w sektorze!

Bramki z sobotniego spotkania Bytovia - GKS

W materiale Bytovii Bytów można oglądać bramki, które padły w sobotnim spotkaniu zakończonym remisem 2:2.