Najnowsze wideo

• "Wielu z nas po raz pierwszy gra w I lidze. Każdy się jeszcze uczy" [KULISY MECZU] "Wielu z nas po raz pierwszy gra w I lidze. Każdy się jeszcze uczy" [KULISY MECZU]

– Powinniśmy wystrzegać się fauli na własnej połowie (...) "Zrobiłem" rzut karny w końcówce i biorę to "na klatę" – piłkarze GKS-u Bełchatów mówili wprost o przyczynach porażki w ostatnim meczu rundy jesiennej. –  Każdy stały fragment gry śmierdział bramką – i trudno się z Mateuszem Szymorkiem nie zgodzić, który wraz z Marcinem Grolikiem i Dawidem Flaszką opowiedzieli przed naszą kamerą o swoich odczuciach dotyczących sobotniej potyczki z GKS Tychy. Zapraszamy na pomeczowe kulisy!

DISQUS_COMMENTS Wyświetlany 142 razy
  • "Zeszło z nas ciśnienie. Zwycięstwo niczym kamień z serca" [KULISY MECZU] "Zeszło z nas ciśnienie. Zwycięstwo niczym kamień z serca" [KULISY MECZU]

Jak się przełamywać to w taki właśnie sposób! GKS Bełchatów poszedł na całość w pojedynku z Puszczą Niepołomice i rozbił miejscowych aż 4:1! Zapraszamy do oglądania najważniejszych momentów z meczu 16. kolejki, po którym opiniami przed naszą kamerą podzielili się z nami Dawid Kocyła i Paweł Lenarcik.

DISQUS_COMMENTS Wyświetlany 227 razy
  • "Gol stracony w 87 minucie boli, ale musimy szanować ten punkt" [KULISY MECZU] "Gol stracony w 87 minucie boli, ale musimy szanować ten punkt" [KULISY MECZU]

Krajobraz po meczu ze spadkowiczem z Ekstraklasy w opiniach piłkarzy GKS-u, najważniejsze momenty zarejestrowane przez naszą kamerę oraz ujęcia z trybun. gdzie też sporo się działo. Zapraszamy do oglądania kulis z pierwszego nierozstrzygniętego przy S3 pojedynku "Brunatnych" w tym sezonie!

DISQUS_COMMENTS Wyświetlany 263 razy

Najpopularniejsze wideo
[z ostatnich 3 miesięcy]

Zobacz więcej wideo

"Porażka boli tym bardziej, że nie przegraliśmy tu od roku" [KULISY MECZU]

343 dni GKS Bełchatów był niepokonany w ligowym meczu na własnym stadionie. Serię piętnastu kolejnych spotkań bez porażki przerwał... autsajder Fortuna 1 Ligi, Chrobry Głogów, zwyciężając przy Sportowej 2:1. Zapraszamy na kulisy tego spotkania, w których oprócz goli, zobaczycie i usłyszycie wypowiedzi piłkarzy i trenera "Brunatnych".