Gole w końcówkach zadecydowały o wynikach. Raport wypożyczonych

Za nami nie tylko 6. kolejka I ligi, ale również kolejne spotkania w niższych ligach. Wypożyczeni zawodnicy GKS-u Bełchatów ze zmiennym szczęściem zakończyli swoje mecze w miniony weekend. A wszystko przez wydarzenia z ostatnich minut meczy. Która z drużyn wypuściła zwycięstwo w końcówce? Czy Matuszewski wreszcie zadebiutował, a Bociek po raz kolejny trafił do siatki rywala? Jak prezentują się młodzi gracze w IV lidze? O tym w cotygodniowym raporcie wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Drużyna z Aleksandrowa w sobotę przegrała swój pierwszy mecz w sezonie. Pomimo prowadzenia do 90. minuty 2:1, drużyna Dawida Kroczka dała sobie wydrzeć prowadzenie i ostatecznie przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:3. Bociek tym razem pojawił się na murawie kwadrans przed końcem gry zmieniając pomocnika Pecynę

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Rozegrał 80 minut w wygranym 3:2 spotkaniu z Andrespolią Wiśniowa Góra. Orkan zapewnił sobie trzy punkty dopiero w końcówce, grając w przewadze jednego zawodnika. Orkan z kompletem punktów lideruje w tabeli IV ligi.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Wybiegł w podstawowej jedenastce w wygranym 5:1 przez Polonię meczu z Wartą Działoszyn. Młody bramkarz skapitulował w 70. minucie po strzale byłego już gracza GKS-u Bełchatów – Jakuba Kozicy. Polonia po trzech kolejkach jest niepokonana.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Nadal czeka na debiut w zespole.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Pierwsze punkty w sezonie wywalczyła kleszczowska Omega. W meczu 3. kolejki IV ligi pokonali w Łękińsku rezerwy Pelikana Łowicz 2:0. Mielczarek na murawie zameldował się w przerwie spotkania i rozegrał całą drugą połowę.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Zagrał 90 minut w wygranym starciu Omegi z Pelikanem II Łowicz. Zwycięskie bramki dla kleszczowian zdobyli Paweł Kowalski oraz Krystian Pałczyński.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Rozegrał pełne spotkanie na boku obrony przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki (2:3). Przyczynił się więc do wypuszczenia w dwie ostatnie minuty kompletu punktów przez drużynę Sokoła.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Rozegrał całe spotkanie z barwach Orkana przeciwko Andrespolii Wiśniowa Góra (3:2). Wpuścił dwie bramki, a jego zespół jest na 1. miejscu w tabeli.