Kto wygrał w starciu drużyn młodych graczy GKS-u? Raport wypożyczonych

Za nami nie tylko mecz w Sosnowcu, ale także kolejne występu młodych zawodników GKS-u wypożyczonych do niższych lig. Czy Orkan Buczek utrzymał miano niepokonanych? Czy beniaminek z Piotrkowa z Szymonem Malickim w składzie pokonał Omegę Kleszczów z bełchatowskim triem? Zapraszamy na kolejny raport wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Swój mecz ligowy Sokół rozegrał już w czwartek. Na obiektach klubu z Aleksandrowa w weekend odbywała się impreza masowa. Co ciekawe, również działacze Concordii Elbląg prosili o zmianę czwartkowego terminu z racji na zatrucie salmonellą w zespole. Spotkanie ostatecznie się odbyło, a Sokół pokonał gości 4:1. Mikołaj zagrał natomiast od 64. minuty. W 78. minucie po raz kolejny w tym sezonie wpisał się na listę strzelców. Zobaczył również żółtą kartkę.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Nie zagrał w wygranym przez Orkan meczu 5. kolejki IV Ligi z Nerem Poddębice (5:0).

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Polonia Piotrków Tryb. awansowała do V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W środku ubiegłego tygodnia pokonała KS Niedośpielin dopiero po rzutach karnych 4:3 (1:1, po dogrywce 2:2). W meczu V rundy klub z Piotrkowa zmierzy się z Omegą Kleszczów. W meczu ligowym Polonia odniosła kolejne zwycięstwo – tym razem nad… Omegą Kleszczów (5:1). Szymon w tym meczu nie wystąpił.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Wybiegł w podstawowym składzie Sokoła na mecz z Concordią Elbląg (4:1) i nie zawiódł. W 23. minucie wpisał się na listę strzelców. Zobaczył też żółtą kartkę, a na drugą połowę już nie wybiegł. Sokół pokonał rywala 4:1, a do bramki trafiali także Bociek oraz dwukrotnie Bartłomiej Maćczak.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Zanim kleszczowska Omega rozegrała mecz ligowy, zmierzyła się w IV rundzie okręgowego Pucharu Polski z GKS-em II Bełchatów. Nasz zespół rezerw przegrał ten mecz 2:3 i to Omega awansowała dalej. W meczu ligowym z Polonią Piotrków Tryb. (1:5) nie zagrał.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Awans w okręgowym Pucharze Polskim nie przełożył się na boiska ligowe, bo tam Omega przegrała z Polonią Piotrków 1:5. Kowalik rozegrał pełne 90 minut w lidze. Dla Omegi to trzecia porażka w tym sezonie ligowym.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

To był krótki występ Mateusza w starciu z Concordią Elbląg (4:1). Już w 25. minucie spotkania otrzymał drugą tego dnia żółtą kartę i musiał opuścić murawę. Pomimo osłabienia, jego Sokół pokonał zespół z Elbląga.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Rozegrał cały mecz z Nerem Poddębice (5:0) i zachował czyste konto. Orkan rozbija kolejnego rywala i przewodzi w tabeli IV ligi w okręgu łódzkim.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Po awansie do V rundy Pucharu Polski, Omega przegrała w lidze w Piotrkowie z Polonią 1:5. Zieliński grał od 60. minuty.