Malicki wygrywa z ŁKS-em, gorsze dni naszych w III lidze. Raport wypożyczonych

Pomimo ekstraklasowej przerwy na mecze reprezentacji, niższe ligi w miniony weekend – podobnie jak część klubów I ligi – nie zwalniają tempa. Niestety ten weekend dla wypożyczonych giekaesiaków nie był tak udany jak dla podopiecznych Artura Derbina. Problemy z grą ma tercet z Sokoła Aleksandrów Łódzki, a Orkan Buczek z Krystianem Wojtczykiem w składzie przegrał bezpośrednią walkę o ligowe podium z KS Kutno. Zapraszamy na kolejny raport wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Nie wystąpił w meczu z Ursusem Warszawa. Jego koledzy wygrali w stolicy 2:0 po golach Bartłomieja Maćczaka i Jakuba Szarpaka, syna Piotra Szarpaka, który w latach 1998-2004 reprezentował GKS Bełchatów. Sokół traci do lidera z Ostródy cztery punkty.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Całe spotkaniu z KS Kutno spędził na ławce rezerwowych. Orkan przegrał 0:1 i doznał trzeciej ligowej porażki w tym sezonie. W tabeli IV ligi buczkowianie zajmują czwartą lokatę.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Jeden z trzech wypożyczonych do Omegi graczy GKS-u wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w meczu z Andrespolią Wiśniowa Góra. W Łękińsku padł remis 3:3. Omega zajmuje 12. miejsce w lidze.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Jego Polonia Piotrków Trybunalski rozgromiła na własnym obiekcie rezerwy ekstraklasowego ŁKS-u Łódź 5:1. Szymon rozegrał mecz w pełnym wymiarze czasowym. Beniaminek z Piotrkowa Tryb. zajmuje 3. miejsce i ma pięć punktów straty do Warty Sieradz.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Podobnie jak Bociek, nie wystąpił w meczu z Ursusem Warszawa.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Rozegrał 90 minut w meczu przeciwko Andrespolii Wiśniowa Góra. Omega zremisowała 3:3.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Pojawił się na boisku w 82. zmieniając Dominika Pecynę, gdy wynik meczu był już ustalony. Sokół wygrał z Ursusem Warszawa 2:0 i zanotował siódme ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Dla 20-letniego wychowanka „Brunatnych” był to ósmy występ w tym sezonie.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Rozegrał 90 minut w meczu z KS Kutno, ale nie uratował swojej drużyny przed utratą punktów. W 48. minucie Krystian Górczyński pokonał młodego bramkarza, czym zapewnił wiceliderowi z Kutna komplet punktów.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Zagrał 90 minut w zremisowanym spotkaniu z Andrespolią Wiśniowa Góra. Na boisku w Łękińsku, gdzie kleszczowianie rozgrywają swoje mecze domowe, kibice zobaczyli sześć bramek. „Zielu” obejrzał żółtą kartkę.