Bramkarski pojedynek w meczu na szczycie IV ligi. Raport wypożyczonych

W miniony weekend sporo się działo, szczególnie na boiskach IV ligi. Ciekawe zawody obejrzeli kibice, którzy zasiedli na trybunach kameralnego obiektu w Buczku, gdzie miejscowy Orkan podejmował Polonię Piotrków Trybunalski. Dostępu do swoich bramek strzegli w tym meczu wypożyczeni z Bełchatowa Szymon Malicki i Krystian Wojtczyk. Który z nich wypadł lepiej? Między innymi o tym dowiecie się w dziesiątym raporcie wypożyczonych. Zapraszamy!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Poza kadrą meczową w zremisowanym 1:1 pojedynku z rezerwami Legii Warszawa.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Pojawił się na boisku w 74. minucie meczu z Polonią Piotrków Tryb. Orkan przegrał na swoim terenie 2:4, lecz utrzymał 4. miejsce w tabeli IV ligi. Prowadzi Warta Sieradz, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Drużyna Omegi przegrała w Zduńskiej Woli z miejscową Pogonią 0:1, tracąc bramkę w 90. minucie po strzale byłego widzewiaka Princewilla Okachiego. Młody pomocnik rozegrał 90 minut.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Rozegrał pełne 90 minut w meczu sąsiadów z tabeli, w którym Polonia pokonała Orkan 4:2. Spisywał się nieźle, broniąc m.in. strzały Huberta Berłowskiego czy Andrzeja Dolota z rzutu wolnego. Skapitulował dwukrotnie: w 36. minucie po potężnym strzale w okienko Dominika Cukiernika oraz na minutę przed końcem, kiedy rzut karny wykorzystał Mariusz Zawodziński. Drużyna 19-latka zajmuje obecnie 3. miejsce, tracąc do prowadzącej Warty Sieradz pięć punktów.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Cały mecz z drugim zespołem Legii przesiedział na ławce rezerwowych. Sokół zremisował, choć do 93. minuty prowadził 1:0…

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Poza kadrą meczową w przegranym 0:1 starciu z Pogonią Zduńska Wola. Dla Omegi było to siódme kolejne spotkanie bez zwycięstwa, co spowodowało iż podopieczni trenera Dariusza Bratkowskiego znaleźli się tuż nad strefą spadkową.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

W meczu z rezerwami Legii Warszawa pauzował za żółte kartki.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Puścił cztery gole w przegranym meczu z Polonią Piotrków Tryb. (2:4). Ponadto w minioną środę Orkan odpadł w półfinale okręgowego Pucharu Polski z Wartą Sieradz (2:3), lecz wówczas bramki Orkana strzegł eks-giekaesiak, Wiktor Baranowski.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Rozpoczął mecz z Pogonią Zduńska Wola w pierwszym składzie i zaliczył pełne 90 minut.