Czwartoligowcy gromią, a Sokół przegrywa z Huraganem. Raport wypożyczonych

Czwartoligowa Polonia Piotrków Tryb., Omega Kleszczów i Orkan Buczek – z młodymi zawodnikami wypożyczonymi z Bełchatowa w składzie – solidarnie powygrywały swoje spotkania stosunkiem 4:0! Gorzej natomiast wypadli trzecioligowcy z Sokoła Aleksandrów Łódzki, którzy po raz pierwszy od 24 sierpnia przegrali swój mecz. Pozytywem może być jednak szansa, jaką (wreszcie) od trenera Dawida Kroczka otrzymał najmłodszy z naszej aleksandrowskiej trójki, Konrad Matuszewski. Oby tych okazji do gry 19-letni wychowanek GKS-u otrzymywał jak najwięcej. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd gier „Brunatnych”.

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Poza kadrą meczową w przegranym 1:3 pojedynku z Huraganem Morąg.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

W poprzedniej kolejce w meczu z Polonią Piotrków Tryb. zaliczył kwadrans, a w weekend spędził na murawie 30 minut. Pojawił się na placu po godzinie gry, a jego Orkan pokonał na wyjeździe Orła Nieborów 4:0.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Zaliczył 70 minut w wygranym 4:0 spotkaniu z Nerem Poddębice. Bohaterem meczu został wychowanek Omegi Paweł Kowalski, który ustrzelił hattricka.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Beniaminek IV ligi nadal zaskakuje! Tym razem piotrkowianie z Malickim w bramce, pokonali u siebie GLKS Andrespolię 4:0. Po 14. kolejkach Polonia zajmuje 3. miejsce ze startą pięciu punktów do liderującej Warty Sieradz.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Zmienił w przerwie Kacpra Dziubę, ale nie pomógł Sokołowi w zdobyciu choćby jednego punktu. Huragan Morąg wygrał z ekipą z Aleksandrowa Łódzkiego 3:1, przerywając „zielono-białym” serię ośmiu kolejnych spotkań bez porażki.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

W wygranym 4:0 meczu Nerem Poddębice pojawił się na boisku w 34. minucie, zastępując byłego piłkarza GKS-u Krystiana Pałczyńskiego. Omega dzięki pokaźnemu zwycięstwu podskoczyła w tabeli o jedno miejsce i obecnie zajmuje 13. lokatę.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Na murawie pojawił się w 56. minucie, przy wyniku 0:2. Ostatecznie Sokół przegrał w Morągu 1:3 i został zepchnięty z pozycji wicelidera tabeli I grupy III ligi przez Znicza Biała Piska. Aleksandrowianie tracą już sześć punktów do liderującego Sokoła Ostróda.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Po raz czwarty w tym sezonie zachował czyste konto. Oczywiście bronił cały mecz, a jego drużyna pewnie zwyciężyła na boisku ostatniej drużyny w tabeli Orła Nieborów 4:0. W tabeli IV ligi klub 19-latka plasuje się tuż za podium.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Rozpoczął mecz z Nerem Poddębice w pierwszym składzie i zaliczył pełne 90 minut. Omega wygrała 4:0.